دانلود همراه من My MCI 4.5.3 اپلیکیشن مشترکین همراه اول اندروید

دانلود همراه من My MCI 4.5.3 اپلیکیشن مشترکین همراه اول اندروید

راهنمای نصب و استفاده از اپلیکیشن:
پس از نصب اپلیکیشن 

همراه من

و اجرای آن، با صفحه ورود مواجه خواهید شد. در این صفحه شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید و پس از کلیک کردن بر روی بررسی شماره تلفن، کد امنیتی را در محل مشخص شده وارد نمایید و درخواست دریافت رمز عبور بدهید.
رمز عبور یکبارمصرف از طریق پیامک برای شما ارسال می شود و آن را در قسمت مربوطه وارد نمایید و وارد اپلیکیشن شوید. پس از دریافت رمز عبور یکبارمصرف از طریق پیامک، به دلیل مسایل امنیتی حداکثر تا ۱۰ دقیقه فرصت دارید تا با وارد کردن رمز عبور وارد اپلیکیشن شوید. در صورت منقضی شدن رمز عبوریکبارمصرف، مجددا باید جهت دریافت آن اقدام نمایید.

خدمات همراه من:

پس از ورود به اپلیکیشن مشترکین دائمی و اعتباری علاوه بر مشخصات کاریری، شش دسته از خدمات را مانند تصویر زیر مشاهده می کنند (مشترکین اعتباری پنج دسته خدمات را مشاهده می نمایند).

خدمات قابل استفاده در هر یک از بخش ها به شرح زیر می باشد:

خدمات اصلی:
سرویس عدم چاپ قبض
مراکز ارایه خدمات
سرویس آوای انتظار RBT
خرید شارژ

خدمات پرداخت:
مشاهده و پرداخت صورت حساب های پایان دوره
مشاهده و پرداخت صورت حساب های میان دوره
افزایش بستانکاری
هدیه شتاب در پرداخت
انتقال اعتبار دائمی به اعتباری
شارژ جیرینگ

طرح های تشویقی :
بسته های تخفیفی مکالمه
بسته های تخفیفی پیامک فارسی
هدیه روز تولد
سرویس همراهان اول

خدمات اینترنت:
فعالسازی اینترنت نوترینو
خرید بسته های نوترینو
گزارش مصرف اینترنت

خدمات ویژه:
ریز مکالمات
تغییر آدرس
تغییر رمز دوم
قطع و وصل خط
مشاهده مشخصات خط
مشاهده مشخصات پین

سایرخدمات:
سرویس های ویژه
دریافت مجدد رمز دوم

لینک دانلود

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

اطلاعات فایل :

حجم فایل : 15.43 مگابایت

♻️✔اندرویدکده✔♻️

نرم افزار قفل کردن پورت یو اس بی (برای ویندوز) - GiliSoft USB Lock 8.5.0 Windows

دانلود آخرین نسخه BLUESTACKS 4.150.11.1001 بلو استکس برنامه اجرای اندروید روی ویندوز

ZAPYA PC 2.8 دانلود آخرین نسخه ویندوز نرم افزار زاپیا برای کامپیوتر

رمز ,های ,اپلیکیشن ,خدمات ,پس ,دانلود ,رمز عبور ,همراه من ,پس از ,اپلیکیشن مشترکین ,وارد نمایید ,اپلیکیشن مشترکین همراه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیلمینا کتاب های آموزشی لوکس استور ته دیگ سیب زمینی سرگرنی باید کاری کرد فاطمه رحیم زاده ابوالقاسم کریمی شاخ گوزنی کوروش آموزش جامع و کامل سئو